salon sukien ślubnych GRACJA

Radość w oczach przeszłej Panny Młodej.

 

Salon Gracja to miejsce wyjątkowe i przyjazne przyszłym Pannom Młodym. Priorytetem firmy jest tak dobrać suknię ślubną, aby każda Panna czuła się wyjątkowo pięknie i komfortowo w tym ważnym dniu. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, nie narzucając jej jedynej słusznej wizji, lecz starając się dopasować do charakteru i otoczenia przyjęcia weselnego.

Największą radością dla nas jest widzieć szczęcie w oczach zadowolonej klientki - twierdzi właścicielka salnu Pani Janina Wawrzynek. Ogromny wybór sukien umożliwia znalezienie tej idealnej, wyjątkowej i wygodnej sukni, ponieważ salon współpracuje z różnymi proucentami zawrówno poskich i zagranicznych producentów. 

Salon Gracja prezentuje suknie w licznych pokazach mody, m.in. podczas takich wydarzeń jak Targi Ślubne w Bielsku-Białej oraz innych wydarzeniach związanych z modą. Suknie z bielskiego salonu można  zobaczyć między innymi na światowych wyborach Miss w Chinach.

Znani też wybiarją suknie ślubne z salonu Gracja! Między innymi zwyciężczyni niemieckiej edycji Super Star - Aneta Sablik.

 

jedyną i wyjatkową suknię ślubną - znajdziesz w salonie Gracja.

 

Salon Ślubny Gracja 

Kontakt: 507 665 249

http://www.swiatsukien.com/

 


 
 


tel. +48 510 095 125
info@wesolafotobudka.pl

 

Bielsko - Biała 43-305
ul. Krakowska 247a

Mapa dojazdu - kliknij

Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko