Instabudka w Bielsku-Białej?

 

Chyba każdy z Was słyszał o instagramie - fotograficznym serwisie społecznościowym połączonym z aplikacją o tożsamej nazwie. A czy słyszeliście już o instabudce?

Instabudka zyskuje na coraz to większej popularności w wiekszych miastach. Od niedawna Isnatbudka dostępna jest również w Bielsku-Białej. Jeśli trzeba dojedziemy także dalej - Katowice, Wrocław, Częstochowa - gdziekolwiek będzie potrzebna. Świetnie sprawdzi się na weselu jak i różnego typu eventach.

Instabudka a właściwie Wesoła Instabudka to nowość w ofercie Wesołej Fotobudki. Jak działa, czym jest, dla kogo i czy w ogóle warto? - przeczytajcie w poniższym artykule.

Czym jest instabudka?

Jest to urządzenie, podobne do Wesołej Fotobudki, które to odpowiednio skonfigurowane umożliwia drukowanie zdjęć umieszczonych na Instagramie.

Jak działa?

W uproszczeniu Istabudka to fotobuka w smartfonie każdego z gości. Poprzez ustawienie odpowiedniego #hasztaga umożliwia wydrukowanie dowolnego zdjecia wykonanego poczas imprezy. Wystaczy tylko zrobic zdjęcie swoim telefonem, ohasztagować i udostepnić na swoim intagramie. Program Istanudki wyświetli wszystkie zdjęcia gości, którzy użyli odpowieniego #taga, a goście mogą wyfrukować wybrane zdjęcia.

Chesz rozkręcić konto firmowe na instagramie? , dotrzeć do większej liczby osób śledzących Twój profil firmowy?  Instabudka doskonale sprawdza się na imprezach firmowych i eventach! Jeśli chcesz sprawić niespodzianke swoim gością, klientom lub pracownikom - właśnie znalazłeś świetny pomysł - Wesoła Instabudka!

Wydruki (ramkę wokół zdjęcia) można dowolnie spersonalizować, dostosowująć kolor, elemnty graficzne, czcionkę itp.  #Hashtag może nawiązywać do promowanej imprezy np. #WesolaFotobudka lub #WeseleAnki&Janka.

Zasada działania instabudki:

  1. zapozować do zdjęcia
  2. oznaczyć zdjęcie #tagiem
  3. wstawić zdjęcie na instagram
  4. wydrukować

Co jeszcze? Jeśli chcesz wydrukować inne zdjęcie wystraczy wybrać stare zdjęcię z telefonu, następnie oznaczyć je tagiem, udostępnić i wydrukować.

 

 

Limit zdjęć?

Zdjęcia i wydruki bez limitu w wybranym czasie namu.

Jak obsługiwać insabudkę?

 Podczas najmu zapewniamy pomoc animatora, który pokaże jak korzystać z instabudki.

Na jakie imprezy instabudka?

Wesele, urodziny czy impreza firmowa - instabudka sprawdzi się doskonale na każdej imprezie.

 

Chcesz dowiedzieć się wiecej, zapytć o termin lub cenę - napisz do nas podając czas najmu i miejsce wykonania usługi.

 


 
 


tel. +48 510 095 125
info@wesolafotobudka.pl

 

Bielsko - Biała 43-305
ul. Krakowska 247a

Mapa dojazdu - kliknij

Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko