Fotografia ślubna Foto Jurczak

Fotografia i produckcja filmowa na Twoim weselu, evencie czy imprezie firmowej.
 

W fotografii od początku najbardziej interesowali mnie ludzie, zawsze będący inspiracją i ich niepowtarzalne, unikalne historie. Właśnie dlatego zajmuję się głównie fotografią ślubną i rodzinną, pełną życia i prawdziwych emocji - tak o swojej pracy i pasji mówi Sławomir Jurczak właściciel firmy Foto Jurczak z Czechowic Dziedzic.

Oprócz fotografi ślubnej oferte urozmaica fotografia reklamowa (zdjęcia wnętrz, produktów), artystyczna (portfolio dla modelek, fotografia dzieci, zdjęcia rodzinne) oraz korporacyjna (imprezy firmowe, konferencje).

Dlaczego warto? Kilkanaście lat doświadczenia w branży fotograficznej i filmowej. Profesjonalny sprzęt, nietuzinkowe pomysły, szybki termin realizacji oraz praca z pasją.

Zdjęcia ślubne, repotraż z wydarzenia w formie cyfrowej lub wydrukowane w różnych formatach na papierze fotograficznym. A co jeszcze? Polecamy różnego typu pamiątki z fotografią, to ciekawa forma, której nie włożysz do szuflady. Kubek z nadrukiem, kalendarz naścienny ze zdjęciem, koszulka czy obraz na płótnie.

 

Oryginalne zdjęcia z wesela, dobry reportaż ślubny?

Sprawdź i zobacz więcej...

 

http://www.fotojurczak.pl/

Kontakt w sprawie fotiografii: Sławomir Jurczak, tel. 604 160 775

 


 
 


tel. +48 510 095 125
info@wesolafotobudka.pl

 

Bielsko - Biała 43-305
ul. Krakowska 247a

Mapa dojazdu - kliknij

Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko